AÖL BAP Ek Sınava Nasıl Başvuru Yapılacaktır?Temmuz 2017 tarihinde yapılan 3. dönem sınav sonuçları açıklanmıştır. Ek Sınava girmek isteyen öğrencilerimiz aşağıda belirtilen başvuru yöntemini izleyeceklerdir.

Ağustos 2017 tarihinde yapılacak Ek Sınava Batı Avrupa Programına kayıtlı öğrencilerimizden Ağustos 2017 tarihi itibariyle açıklanacak 3. Dönem sınavlarından sonra aşağıda yazılı şartlara sahip olanlar Ağustos 2017 tarihine kadar başvurabileceklerdir. Batı Avrupa Programına kayıtlı öğrencilerin ek sınavı Ankara'da yapılacaktır.

Ek Sınava Kimler Başvurabilir?

Batı Avrupa Programına kayıtlı öğrencilerden toplam dönemi en az 8 ve üzeri olan, öğrencilik durumu aktif, donuk ve silik olan öğrenciler,
Batı Avrupa Programına kayıtlı öğrencilerden toplam kredisi 157 ve daha üzeri olanlar,

Ek sınava başvuru yapabileceklerdir.

Ek Sınava Nasıl Başvuru Yapılacaktır?

Ziraat Bankası Bakanlıklar Şubesi Ankara Kamu Girişimci Şubesinin 2532-054952135042 nolu hesabına ad, soyad, öğrenci numarası ve varsa T.C. Kimlik Numarasını belirterek 30 TL Ek Sınava giriş ücreti ödeyeceklerdir.
Dekontun açıklama kısmına “Açık Öğretim Lisesi Ek Sınav Giriş Ücreti” şeklinde not yazılacaktır.
Dekont ve ek sınava Ankara’da girmek istediğini belirten imzalı dilekçeyi Müdürlüğümüz 0312 213 01 75 nolu faksına ve aokyurtdisilise@meb.gov.tr e-posta adresine Ağustos 2017 tarihine kadar göndermeleri gerekmektedir.

Konular