Açık Lise Öğrenci Girişi Yapamıyorum!Açıköğretim Lİsesi (AÖL) öğrencilerinin bazen maruz kaldıkları durumda hemen "AÖL Öğrenci Girişi Yapamıyorum! Ne Yapmam Gerekiyor" sorusunu yöneltiyorlar.Sevgili AÖL Öğrencileri özellikle sınav ve kayıt haftalarında meydana gelen bu durum genelde geçicidir.Peki,Açık Lise Öğrenci Girişi Yapamadığınız zaman ne yapmalısınız? Eğer sistemdeki sorun yoğunluktan dolayı ise sayfayı tekrar yenileyerek tekrar işleminize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Şimdi Tekrar AÖL Girişi Yapmak için Tıklayınız

AÖL Ana Sayfa Girişi Yapmak için Buraya Tıklayınız

Ancak güncellemeler veyahut başka bir sebeple AÖL Giriş Yapamıyorum diyorsanız,o zaman işlemlerinizi kayıt yaptırdığınız Halk Eğitim Müdürlüklerinden devam ettirebilirsiniz.Bu gibi durumlarda sistemdeki hata hakkında detaylı bilgi elde etmek için AÖL İrtibat Bürosunu arayabilirsiniz.

Telefon

ALO 147, 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Açık Öğretim Lisesi öğrencileri, öğrenim sürecinde karşılaştıkları sorunlar ve yapmaları gereken iş ve işlemlerle ilgili tüm telefon görüşmelerini , ALO 147 iletişim merkezi ile yapacaklardır. ALO 147 hattı öğrencilerimiz için olduğu kadar, okulumuza yeni kayıt olmak isteyen öğrenci adayları, kurumumuzla ilgili genel anlamda bilgi sahibi olmak isteyen tüm vatandaşlarımızın da faydalanabileceği bir hattır. Sorunlarına görüşme anında çözüm bulunamayan öğrencilerimizin GSM numaraları ve e-posta adresleri alınarak en geç 72 saat içerisinde kendilerine yazılı olarak cevap gönderilmektedir.

Yurt dışından Alo 147 'ye erişim için; +90 312 147 11 22 'yi çeviriniz.