MEB'den Yeni Kayıt Yaptıran ve Kayıt Yenileyen Öğrencilere Uyarı!Yeni kayıt olan veya kayıt yenileyen öğrencilerimiz irtibat bürolarından (Halk Eğitimi Merkezi veya kitap dağıtımı da yapan Mesleki Eğitim Merkezleri) mevcut olan kitapları alabilirler.

Ocakta sınava girdiğiniz ve başardığınız derslerin kitaplarını irtibat bürolarına iade ediniz. Sınava girip başaramadığınız ve 2. dönem tekrar seçtiğiniz derslerin kitapları elinizde mevcutsa ikinci bir defa istemeyiniz.

İrtibat bürolarında bulunmayan ders notlarının (Halk Eğitimi Merkezi ihtiyaç bildirmişse) dağıtımı Nisan ayında yapılmaya başlanacaktır.

2013-2014 Eğitim Öğretim yılıyla birlikte okutulmaya başlanan seçmeli derslerden "Hz Muhammet’in Hayatı" adlı ders notunun basımı ilk defa yapılacağından, bu ders notu Nisan ayının sonundan itibaren Halk Eğitim Merkezlerinden temin edilebilecektir.

Kayıt yenileme işlemi yapan ve seçtiği derslerin kitapları elinde bulunan (öğrencilerimizin büyük bir kesiminin elinde kitapları var) öğrencilerimiz şimdiden seçmiş olduğu derslere çalışabilirler.

Elinizdeki ders notlarını web sayfamızda bulunan kitap içerikleri ile mutlaka karşılaştırınız (eski ve geçersiz olan kitaba çalışıyor olabilirsiniz).

Henüz kitaplarını almamış öğrencilerimiz web sayfasında bulunan kitap içeriklerini bilgisayarlarına indirerek de çalışabilirler.

Sınavlara hazırlık amacıyla geçmiş sınavlarda çıkan soruları, online testlerimizi, internet tv ve internet radyomuzu da kullanabilirsiniz.

Kitaplarla ilgili konularda ( ders notları içeriği, kitapların dağıtımı, istek şikayet vb.) görüşlerinizi etg_dersnotlari@meb.gov.tr e-posta adresine gönderebilir veya 0 312 212 40 37’ye faks çekebilirsiniz.

AÖL Ana Sayfasına Ulaşmak için Tıklayınız

AÖL Öğrenci Girişi Yapmak için Tıklayınız

AÖL Yeni Kayıt

AÖL Kayıt