AÖL 2017 Açıköğretim Lisesi Sınav Sonuçları Açıklandı mı?AÖL 2017 Açıköğretim Lisesi Sınav Sonuçlarını Öğrenmek için Tıklayınız


2017 AÖL sınav soruları 2017 sınav sonuçları. AÖF'den sonra gözler AÖL sınavına giriş nasıl. AÖL Açıköğretim Lisesi sınav tarihleri ne zaman?

2017 AÖL sınav tarihleri ne zaman olacak. AÖL 2016-2017 sınav tarihlerinde değişiklik oldu yeni tarihleri 1.dönem sınavı 07-08 Ocak 2017 tarihinde, 2.dönem sınavları 18-19 Mart 2017 tarihlerinde 3.dönem sınavları ise 01-02 Temmuz 2017 tarihleri olarak değiştirildi. Milli Eğitim Bakanlığı, Açıköğretim Okulları öğrencilerinin televizyon, radyo ve internet teknolojilerini kullanarak sınavlara hazırlanabilmesi için gerekli alt yapıyı oluşturmuştur. Açık Öğretim Lisesi öğrencilerinin sınavlara çalışırken yaralanabileceği kaynaklar aşağıdaki maddelerde sıralanmıştır.

Kitap Dağıtım Merkezlerinden aldığınız Açıköğretim Okulları ders kitapları (ders notları) ile hazırlanabilirsiniz. Daha önceki Açık Öğretim Lisesi sınavlarında çıkmış soruları gözden geçirebilirsiniz. Sorular için tıklayınız.. Online testlerimizden çalışabilirsiniz. Online testler için buraya tıklayınız. İnternet TV ya da İnternet Radyomuzu takip edebilirsiniz. İnternet Radyo ve İnternet TV için tıklayınız. Web sayfalarımızda bulunan kitap içeriklerini bilgisayarınıza kaydedip, hazırlanabilirsiniz.

Kitap içerikleri için tıklayınız. Bazı Halk Eğitim Merkezi Müdürlükleri, Açıköğretim Okullarında okutulan bazı dersler için kurs düzenlemektedirler. Sizin için açılan bu kurslara katılarak hazırlanabilirsiniz. Açık Öğretim Lisesi (AÖL) 1. Dönem Sonu Sınavları hangi tarihte yapılacak.

Açık Öğretim Lisesi İş Takviminin bütün tarihleri belli olmaması nedeniyle yayınlanamamıştır. Ancak yıl içerisinde yapılacak dönem sınavlarımızın tarihleri ve 2. Dönem yeni kayıt tarihleri belli olmuştur. Diğer önemli tarihlerinde belirlenmesinden sonra iş takvimi yayınlanacaktır.


AÖL Ana Sayfa Girişi Yapmak için Tıklayınız

AÖL Sınav Sonuçları