Açık Öğretim Lisesi Online Hazırlık Test SınavlarıONLINE TESTLER GÜNCELLENDİ

Açık Öğretim Lisesi online testlerde bir çok dersin testleri güncellendi. Ders seçme bölümünde görünmeyen derslerin ise en kısa zamanda güncellenmesi sağlanacaktır. Oline testler hakkındaki görüş ve önerilerinizi aciklise@meb.gov.tr adresine iletebilirsiniz.


Açık Öğretim Lisesi Müdürünün Sınav Öncesi Mesajı

Açık Öğretim Lisesi Müdürümüz web sayfamızda “Müdürümüzden mesaj var” adlı köşede zaman zaman siz değerli öğrencilerimize yönelik yazılar yazarak bilgiler vermekte sizlerle hasbihal etmektedir. Sizlere daha faydalı olmak amacıyla sınavlar öncesinde Müdürümüz Osman Özdemir’le röportaj yaptık. Faydalı olacağını umuyor başarılar diliyoruz.


Öğrencileriniz sınava nasıl hazırlanmalılar?


O. Özdemir- Öncelikle kitapları okusunlar, kitapların sonundaki özet kısımları ve soruları mutlaka okusunlar ve çözsünler. Geçmiş dönem sınavlarında çıkmış sorulara göz atabilirler, ayrıca online testlerimizi çözerek, internet tv.’yi de seyrederek veya internet radyoyu da dinleyerek hazırlanabilirler. Ders kitaplarının dışında kitap okuyan öğrencilerimiz, kendilerini yetiştirmek için gayret gösterenler sınavlarımızda daha başarılı oluyor.


Bu güne kadar yayımlanan testler toplamda 325'e ulaşırken, soru sayısı da 6500 olmuştur.Online olarak sunulacak derslerin ana başlıkları şunlardır:ŞİMDİ BU DERSLERİ ONLİNE OLARAK ÇÖZMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

AOL İŞ TAKVİMİNE ULAŞMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ

AÖL Ana Sayfa Girişi Yapmak için Tıklayınız

AÖL Öğrenci Girişi Yapmak için Tıklayınız